Vraag en Aanbod

Nieuwe aanbieders 18 + 19 + 20 nov: Kerkelanden Groent, Terre des Hommes Hilversum, de Buurtrijder, Hartelust, Romée Royale, Autisme-soos en Leading Lady / EvE Foundation, Humanitas

ORGANISATIE / deelnemerVRAAGAANBOD

Achtknoop – Jan Willem Meinsma

Ruimte/faciliteiten voor een verdiept gesprek met een kleine groep (eventueel met consumpties) in de wintermaanden. In de zomermaanden maak ik gebruik van mijn zeilboot, maar in de winter ligt die op de wal.Teambijeenkomst over verscholen waarden vraagstukken in het team. Strategische brainstorm met kleine groep. Weerbaarheidssessie (hoe komen wij door 72 uur stroomuitval heen?)

Advocatenkantoor Zela – Ellis Zeeuw van der Laan

Elk passend aanbodJuridisch advies

Amazona ecologische verf – Christel van Bragt

Wie kan voor mij een effectieve Pinterest campagne maken? Beeldmateriaal is beschikbaar.

1) een goede doelenorganisatie helpen met het genereren van PR.

2) korting op minerale verf voor binnenmuren.

3) twee uur interieuradvies

Amerpoort – Sherpa – Timo Kroeze

1. Vrijwillige inzet bij cliëntenactiviteiten We zoeken enthousiaste bedrijven of organisaties die eens een dag(deel) met ons willen optrekken. Samen iets doen met onze cliënten (zoals een creatieve middag, sportieve activiteit of muziekworkshop) levert altijd bijzondere ontmoetingen op.

2. Materiaal en middelen Voor onze creatieve werkplaatsen zijn we regelmatig op zoek naar materialen zoals hout, verf, gereedschap of decoratiemateriaal. Alles wat kan helpen om samen mooie dingen te maken is welkom!

3. Promotie & zichtbaarheid We kunnen soms wat hulp gebruiken bij het beter zichtbaar maken van onze projecten — denk aan ondersteuning met drukwerk, communicatie of online promotie.

4. Een beleving voor onze cliënten We willen onze cliënten graag meer laten ervaren. Een bedrijfsrondleiding, workshop, of kleine beleving (zoals een proeverij of muziekoptreden) maakt echt verschil in hun dag.

1. Creatieve kracht uit de zorg Binnen Sherpa hebben we veel creatief talent. In onze werkplaatsen maken cliënten prachtige producten van hout, keramiek en textiel. We denken graag mee over creatieve samenwerkingen — bijvoorbeeld een kunstwerk als cadeau, aankleding voor een evenement of iets unieks voor een lokaal initiatief.

2. Kennis en inspiratie over inclusie Ik deel graag mijn ervaring over hoe je bedrijven kunt betrekken bij de zorg, en hoe samenwerking met mensen met een beperking echt verschil kan maken. We kunnen bijvoorbeeld een korte inspiratiesessie verzorgen over inclusie en maatschappelijk ondernemen.

3. Ruimte voor ontmoeting Op sommige locaties binnen Sherpa is er ruimte beschikbaar die we kunnen inzetten voor een maatschappelijk doel — bijvoorbeeld voor een workshop, bijeenkomst of creatieve activiteit.

Ararat Vloeren Klusbedrijf – Ersin Polat

Hulp bij de volgende vragen: Hoe kan ik mijn netwerk uitbreiden? Welke stappen kan ik nemen om meer mensen te bereiken? En hoe kan ik nog nuttiger zijn?

1. Mijn ervaring, als vluchteling, met het opzetten van een bedrijf; praktijkervaring bij het vinden van de weg.

2. Advies bij het verbouwing, met name bij het leggen van vloeren.

Art Hilversum – Paul Faber

Dat bedrijven kunstenaars de gelegenheid geven te exposeren. We kunnen hulp gebruiken bij het verhuizen van kunst tussen revalidatiecentra waar we nu exposeren (naast de galerie).Wij leggen de contacten, richten exposities ter plekke in. Kunnen helpers noemen/bedanken in onze exposities of nieuwsbrief.

Autismesoos Hilversum – Sue

1) Vrijwilligers / Organisaties die leuke workshops of activiteiten kunnen verzorgen voor bezoekers van de soos (volwassenen met autisme die zelfredzaam zijn).

2) Fondsenwerver / sponsorwerver.

3) Gastheer/gastvrouw voor de maandelijkse soos op de 4e maandagavond. Taken: nieuwe bezoekers welkom heten en uitleg geven over de soos(avond), praatje maken met (nieuwe) bezoekers die wat verlegen zijn.

Kennis over autisme, ervaringsdeskundigen, hulp bij (organiseren van) activiteiten

Bar coacht – Barbara Seignette

Ik ben de coördinator van gluren bij de buren Hilversum. Daarnaast ben ik een verbinder tussen zorg, welzijn en cultuur. Ik zoek draagvlak, netwerkversterking en deelnemers aan Gluren.Ik ben een expert in het vinden van aansluiting bij bestaande initiatieven, linkjes leggen en versterking stimuleren.

Basisschool Avonturijn / Proceon – Tilly van Klinken-Skowronski

Wij zoeken iemand voor onze Talentenfabriek op Basisschool Avonturijn. Vanaf januari willen we onze leerlingen laten ontdekken waar hun talenten liggen — van ondernemerschap tot burgerschap, van creativiteit tot samenwerken. We zoeken mensen met een interessant talent of beroep die een workshopreeks van 3 keer 1 uur willen verzorgen voor een klein groepje van 10 kinderen. Deze reeks herhalen we vier keer voor verschillende groepjes, zodat veel kinderen kunnen meedoen. Denk aan thema’s als: een mini-bedrijfje opzetten,  omgaan met geld, democratie & burgerschap, media & creatie, duurzaamheid of innovatie. De data en tijden: woensdagen van 11u20 tot 12u20. Er zijn vier rondes: 4, 11 en 18 februari / 4, 11 en 18 maart / 25 maart, 1 en 15 april / 6, 13 en 20 mei. Wie wil zijn of haar talent inzetten om onze leerlingen te inspireren en handvatten te geven over thema’s die spelen in onze Maatschappij?Als dank geven onze leerlingen u na elke workshopronde graag iets eigens mee: een zelfgebakken lekkernij, iets uit onze moestuin of een handgemaakt kunstwerk. Zo neemt u niet alleen mooie herinneringen, maar ook een stukje van hun talent mee naar huis!

Beeldlijn – Adri Gersen

1)Incidenteel een ruimte t.b.v. een zakelijke of netwerkbijeenkomst (minder dan 10 mensen). Met projectiescherm/beamer of groot scherm, incl. geluid.
2)Advies/ coaching/ van gedachten wisselen over het gebruik van sociale media (bijv LinkedIn) in mijn situatie (nut ervan en hoe dan – praktisch).
3)Profielfoto’s voor diverse doeleinden op internet.
4)Verder laat ik me ook graag verrassen.
Advies bij gebruik video in je bedrijfscommunicatie, zoals feedback geven op ideeën voor video geven van tips hiervoor; ondersteunen bij producties; advies en/ondersteuning bij maken en gebruiken van powerpoint-presentaties; …

emtinckhof.nl

Bewonerscommissie Emtinckhof Loosdrecht – Silvia Lutam

Hulp bij het inrichting van onze algemene ruimte: verkrijgen van oa: geluidsinstallatie, 2 microfoons, beamer, tafels en stoelen, koffiecorner-automaat, serviesgoed (borden, kop en schotels, bestek etc.), professionele keuken.Gebruik algemene ruimte (geschikt voor max 50 personen), inzetbaar als ruimte voor vergaderingen, presentaties, seminars etc. Zowel incidenteel gebruik is mogelijk als gebruik op een vast moment.

B-fem – Mariska de Gooijer

Wij zijn een nieuwe stichting in Hilversum dus we hebben behoefte aan
1) Naamsbekendheid en vergroten van ons netwerk.
2) Hulp bij het nog beter formuleren van onze missie en pitch.
3) Advies over de mogelijkheden tot het aanvragen van subsidies.
4) Een promotiefilmpje
5) Een videograaf voor de show van 29-11
1)Twee vrijkaartjes voor de burlesque show op 29-11-2025 in de Vioolkist
2) Een Burlesque make-up workshop
3) Een Burlesque ’the art of tease’ beginnersworkshop
4) Verzorgen van naamsbekendheid in de burlesque community door het delen op onze kanalen.

Bibliotheek Hilversum – Jacqueline Boerebach & Suzanne Sanders

Vrijwilligers voor ons Taalcafé en voor diverse andere activiteitenWij hebben als bibliotheek enkele gratis ruimtes in de aanbieding (data in overleg). We geven graag aandacht aan projecten van anderen, en zijn een effectieve weg voor het verspreiden van informatie.

Bukbieb – Gertjan van der Net, Reinoud van Hasselt

Samen bouwen aan een leukere buurt met de Bukbieb! De Bukbieb zoekt warme aanbevelingen of introductie bij wijk- en buurtverenigingen, scholen of maatschappelijke organisaties in Hilversum en omgeving. We willen graag in contact komen met partijen die zich willen inzetten voor meer sociale samenhang en een gezelligere buurt. We zoeken partners die willen helpen een geschikte plek te vinden en samen met ons een Bukbieb willen plaatsen. De Bukbieb is méér dan een mini-bieb: Het is een vrolijk stalen boekhuisje met bankjes, duurzaam gemaakt en bestand tegen weer en wind. Het biedt bewoners een plek om boeken te lezen, te ruilen én elkaar te ontmoeten. Elke Bukbieb wordt bovendien geassembleerd in sociale werkplaatsen, door mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt – zo draagt elk huisje bij aan inclusie én verbinding.

1. Een bukbieb-verrassingspakket als dank voor je betrokkenheid.

2. De kans om mede-beheerder te zijn van het boekenhuisje en zo actief bij te dragen aan leesplezier en verbinding in de wijk.

3. Een eervolle vermelding – “Mede mogelijk gemaakt door” – op het sponsorbord van de Bukbieb.

4. Een plek als “Vriend van de Bukbieb” op onze website en op sociale media. En het allerbelangrijkste: je helpt mee aan meer leesplezier, ontmoeting en verbinding in jouw buurt.volgt

Buurtgezinnen – Rebecca van ’t Velt

Buurtgezinnen in Hilversum en Wijdemeren koppelt gezinnen die overbelast zijn aan een stabiel steungezin in de buurt. Tijdens het matchproces kijken we heel goed naar de onderliggende vraag en proberen er qua steun zo goed mogelijk op aan te sluiten. Ik wil graag meer bekendheid in Hilversum en Wijdemeren, zodat meer vrijwilligers zich aanmelden. Hiervoor wil ik graag meer netwerken met relevante samenwerkingspartners om onze zichtbaarheid te vergroten.Ik kan een andere organisatie helpen bij PR en communicatie. Ik ben al 20 jaar werkzaam in de media en doe dit naast het werk voor Buurtgezinnen nog steeds. Ik help graag collega’s uit Hilversum bij het vergroten van hun naamsbekendheid door middel van PR.

De BuurtRijder mobiliteit Noordwest – Dorris Castelein

We willen begin 2026 ritjes gaan verzorgen voor ouderen en minder mobiele inwoners van Noordwest. Voor de lancering hebben wij behoefte aan: een fotograaf, introductiefilmpje over De BuurtRijder voor op de website, veiligheidsvestjes met bedrukking, bestickering auto, training telefonisten/chauffeurs.Exposure tijdens (pers)lancering, bijeenkomsten, op website en in De BuurtRijder auto.

Campus Zonnestraal – Sanne Kok

Wij zijn op zoek naar ondernemers die het leuk vinden ons te helpen met de opbouw van een gave programmering op de campus, en dan specifiek met onze gids! Dit is een platform waarop de mogelijkheden die we bieden op de campus gepubliceerd kunnen worden voor de bezoekers van de campus => www.onzegids.com.Gebruik van een ruimte op campus zonnestraal!

Centrum Hilversum – Deborah den Dulk

1. Periodiek onderhouden van het groen aan de gevels in een winkelstraat (niet het gemeentegroen)

2. Met een groep mensen (in afstemming met de gemeente Hilversum) zwerffietsen opruimen in het centrum en naar een werkplaats naar keuze brengen, waar ze nuttig gebruikt kunnen worden.

1. Periodiek een pakket uit één van de winkels in de betreffende straat (straat nog nader in te vullen)

2. Een aangeklede koffie / kleine lunch bij één van de ondernemingen in het centrum.

Christelijk Spiritueel Centrum – Tjitske Volkerink

Ik zoek samenwerking met sociale/maatschappelijke organisaties, die mensen kunnen doorverwijzen of die toegang hebben tot een bepaalde doelgroep, die ik kan uitnodigen.

Ontspanning met aandacht, massage en aromatherapie voor mensen die te maken hebben met stress en multiproblematiek (bv uitkering, schuldhulp, financieel weinig armslag).

Aanbod van 50 uur behandeling, inzetbaar voor meerdere personen.

Coach Collectief Hilversum – Tamar Poot, Mirjam Schreurs

Met een uitgebreider netwerk en naamsbekendheid; dat mensen die met kinderen, tieners en hun ouders werken, ons weten te vinden als ze een workshop nodig hebben of als er behoefte is aan de inzet of het meedenken van een particuliere coach.

1)Individuele, particuliere coachtrajecten dichtbij.

2) Workshops over mentale gezondheid, weerbaarheid, grenzen aangeven en bewaken, pesten, emotieregulatie etc. voor kinderen, tieners en hun ouders.

3) Inloopspreekuur voor ouders, kinderen of tieners op scholen, bibliotheken en andere locaties.

Crisiscentrale – Mariska de Gooijer

We hebben altijd behoefte aan meer naamsbekendheid, maar staan ook open voor een leuke beleving.

1) Een workshop basis crisismanagement voor organisaties waarin je tools en tips aangereikt krijgt om je crisisorganisatie op orde te brengen, of wanneer je al wat verder bent, om je crisisorganisatie te verdiepen / je crisisteam te versterken.

2)Een scenario sessie waarin we samen kijken welke crisisscenario’s relevant zijn voor je organisatie en welke maatregelen je kunt nemen om vervolgschade te beperken.

Dierenweide zonnehoeve – Bas, Nicolette

Gezocht: Webdesigner/WordPress-specialist met een hart voor dieren! Stichting Dierenweide Zonnehoeve is op zoek naar een enthousiaste WordPress-specialist die ons wil helpen onze website naar een hoger niveau te tillen! Wij zoeken iemand die onze bestaande WordPress-website kan updaten en moderniseren.

Het vormgeven en installeren van een dierenadoptie-pagina (bijvoorbeeld met WooCommerce, deze is al aanwezig) Creatieve input om onze online aanwezigheid nóg aantrekkelijker te maken.

Waarom meedoen? Onze dierenweide is een bijzondere plek op Landgoed Zonnestraal waar vrijwilligers, bezoekers en dieren samenkomen. Door ons te helpen, draag je bij aan een project dat echt impact maakt in de lokale gemeenschap. Bovendien krijg je de kans om jouw vaardigheden in te zetten voor een goed doel én daar zichtbaarheid mee te krijgen! Interesse? We vertellen je graag meer over ons mooie project en kijken samen wat de mogelijkheden zijn! 🐾 Samen maken we van onze website een thuis voor alle dieren(liefhebbers)!

Als dank voor jouw inzet mag je op onze website laten zien dat jij deze mooie upgrade hebt gerealiseerd – perfecte exposure voor je portfolio! Ook staan we open voor andere vormen van samenwerking die voor beide partijen waardevol zijn.

Duurzaamheids Centrum Hilversum – Iris Schultheiss (en anderen via de partners)

1) We zoeken mensen die gezellig willen meedenken over hoe we onze ruimte kunnen inrichten. Wat zetten we waar? Welke thema’s verdienen een plek? Alle ideeën zijn welkom!

2) We zijn op zoek naar duurzame producten of handige woningverbeterende items die we gratis kunnen uitdelen aan inwoners van Hilversum. Denk aan energie- of waterbesparende hulpmiddelen, herbruikbare artikelen of andere slimme duurzame spullen.

3) Ook zoeken we enthousiaste mensen die iets willen doen rond duurzaamheid – denk aan een workshop geven, een thema-avond organiseren of gewoon meedenken over leuke activiteiten.

4) Aanvulling van de Duurzame Doenerskaart (https://hilversum100.nl/partners/), zie ook vraag Hilversum100.

5) Verduurzamingsactiviteiten om bekendheid aan te geven in ons centrum.

6) Vrijwilligers voor de vele activiteiten van de partners, en/of mensen om verantwoordelijkheid te dragen voor initiatieven en de beweging.

1) Ben jij een duurzaam initiatief in Hilversum en sluit jouw idee goed aan bij de visie van het Duurzaamheidscentrum? Dan kunnen we je misschien een plek geven in één van onze themahoeken, zodat Hilversummers je makkelijker kunnen vinden en je initiatief meer zichtbaar wordt.

2) Het Duurzaamheidscentrum Hilversum heeft een fijne plek beschikbaar voor bijeenkomsten en activiteiten. Wil je iets organiseren dat met duurzaamheid te maken heeft? Dan denken we graag mee en stellen we onze ruimte open.

3) Kennis, informatie en ondersteuning door de partners van het duurzaamheidscentrum (HilverZon, HIlversum100, Omgevingseducatie, HET deelauto’s)

Mw. Yvonne Elzas ( op persoonlijke titel )Hulp bij het lezen en schrijven van mails en het onderhoud van de software op de laptop, ongeveer 1x 2 uur per 14 dagen.

1) Hulp aan directie/leidinggevende bij vragen over strategie en visie van het bedrijf in vijf gesprekken.

2) Vijf coach gesprekken aan leidinggevende/ medewerker om de volgende stap in de carrière te maken of iemand die vast is gelopen in zijn werk te ondersteunen. 3) Juridisch advies bij arbeidsvraagstukken.

Feniks Film & Events = Tomas

Ik wil leren hoe ik bedrijven kan overtuigen om met mij in zee te gaan. Daarnaast ben ik voor een ander project op zoek naar een werkvoorbereider die me kan helpen om een verbouwing op te starten.Wij kunnen helpen door onze kennis te delen over het opzetten van een event, het maken van een video als onderdeel van een strategische campagne, of door te helpen met filmen en monteren.

Hartelust Communicatie – Paula Harte

Ik wil inspiratie opdoen en mijn netwerk vitaliseren! Veel mensen ken ik in Hilversum maar ben naar Bussum verhuisd en zoek haakjes om samen te werken. Ik heb het plan een stichting op te zetten rond het thema vrede en het dichterbij. brengen van de Verenigde Naties.Ik bied communicatieadvies aan stichtingen en verenigingen. Dit doe ik als ZZP, met een passend contract en uurtarief. Ook kan ik adviseren over het inrichten/actueel houden van LinkedIn-profielen van privepersonen en organisaties.

Energiecoöperatie HilverZon – Liselotte van der Burgt, Guity Mohebbi

1) Communicatie ideeen/plan voor socials waarbij diensten van HilverZon worden gepromoot. (Energiebewustzijn, energieloket, energiecoachgesprekken voor bewoners, grote zonnedaken).

2) Communicatie ideeen/plan voor nieuwe website met informatie over energiebewustzijn en energiebesparing en waarbij de diensten van HilverZon worden aangeboden (informatieavonden, webinars, energiecoachgesprekken, etc, etc)

3) Het delen van activiteiten via de communicatiekanalen van relevante andere maatschappelijke organisatie (bv woningbouwcooperaties, e.d.) Bv de aankondiging van een informatieavond over energiebespaartips die ook relevant is voor huurders. Of informatie over algemene energiebewustzijn, of informatie over het duurzaamheidscentrum en de openingstijden

HilverZon biedt informatie over energiebewustzijn aan, zowel individueel voor bewoners in een persoonlijk huisbezoek, als voor groepen in webinars/informatieavonden. Ook is er een inloop mogelijkheid bij het Duurzaamheidscentrum voor informatie over het verminderen en vergroenen van energieverbruik.

Gemeente Hilversum – Gerben van Voorden en Remco de Man
Staat open voor elke passende tegenprestatie, bijvoorbeeld vergaderen op locatie.

1.Vrijwillige inzet van (6 tot 8 pers) bij het begeleiden van een groep.

2. Afdeling communicatie biedt een workshop/training aan bij het opstellen van een PR plan om je bedrijf/ organisatie meer op de kaart te zetten.

3. Afdeling communicatie biedt een training social media aan. Hoe gebruik je social media efficiënt en effectief.

4. Het college van Hilversum wil koken bij een maatschappelijk eetinitiatief.

Hilversum100 – Martin Hoek, Berti Liemberg, Arnoud van den Heuvel, Aernoud Olde

1. Wij kunnen bewonersinitiatieven die bijdragen aan een groener en duurzamer Hilversum communicatie ondersteuning bieden in vorm van vermelding nieuwsbrief, plaatsing activiteit in de agenda etc.

2. Je kunt je verduurzamingsinitiatief promoten tijdens één van onze Duuezaamheidscafés.

3. Je kunt deel uitmaken van ons netwerk van Duurzame Doeners door jezelf te presenteren met je missie en visie/ initiatief op de website van Hilversum100. Je wordt deel van de Hilversumse community. En dat netwerk wordt groter en groter. Hoe meer verbindingen en verbinders, hoe groter de impact.

1. Wij willen een partner zijn voor enthousiaste duurzame doeners die bij willen dragen aan het sneller verduurzamen van Hilversum

2. Wij maken graag kennis met inwoners, die ideeën met betrekking tot groene/duurzame initiatieven hebben of met groene/ duurzame ‘initiatiefnemers in uitvoering’. We maken graag kennis met je.

Heb je tips op dit vlak? Die zijn ook altijd welkom.

Hilversummers.nl – Allard Bentvelsen

1. We zoeken een administratiekantoor voor Stichting Hilversummers.nl

2. We vinden het altijd leuk om met onze vrijwilligers een uitje te beleven

3. Het helpt altijd als we meer zichtbaar zijn in de fysieke ruimte met bijvoorbeeld reclameborden of anderszins

1. Wij bieden 10 dagdelen Mediabuzz  gebruik aan. Te gebruiken voor jullie event, feest, activiteit, viering,  bijeenkomst. de Mediabuzz heeft een groot mediascherm waar je beeld en geluid op af kunt spelen: van een film tot bijeenkomst, voor je feest en viering , voor je promotie  en party. Wel zelf ophalen en retour.  We kunnen helpen bij de info wat je op je mediascherm afgebeeld wil hebben

2. Verbetering van je online zichtbaarheid en verbinding

Vanuit Stichting Hilversummers.nl hebben we de afgelopen 5 jaar gewerkt aan een digitaal ecosysteem waarin we voor vele organisaties/netwerken een website gerealiseerd hebben. Graag bieden we aan om in 2026 voor 5 organisaties kosteloos een nieuwe website te ontwerpen en te ontwikkelen binnen dit digitale ecosysteem.Power Brainstorm 2026
Hoe ga jij/gaan jullie in 2026 het verschil maken? Wat is je grootste uitdaging? Welke droom wil je realiseren? Hans Hazes nodigt jullie uit @AllArt en faciliteert daar jullie brainstorm. Na deze brainstorm kunnen jullie met goede energie en een duidelijke richting aan de slag met veel vernieuwende ideeën. We geven 5 kosteloze brainstorms weg.

Hilversummers.nl – Mediabuzz – Hans Hazes

1. Wij staan open voor ieder aanbod  en/of  een vrijwillige waardebepaling achteraf.
2. Iemand die onze Mediabuzz kan onderhouden (APK, beurt enz.).
3. Een bericht aan ons (en/of anderen) hoe jullie MediaBuzz ervaring was
Wij bieden 10 dagdelen Mediabuzz  gebruik aan. Te gebruiken voor jullie event, feest, activiteit, viering,  bijeenkomst. de Mediabuzz heeft een groot mediascherm waar je beeld en geluid op af kunt spelen: van een film tot bijeenkomst, voor je feest en viering , voor je promotie  en party. Wel zelf ophalen en retour.  We kunnen helpen bij de info wat je op je mediascherm afgebeeld wil hebben.

humanitas.nl/t-gooi

Humanitas afdeling ’t Gooi – Hendrik Noppen en Hans Beekman

1. Actueel overzicht van instellingen (naw-gegevens plus wat men doet) (=sociale kaart) t.b.v. de doorverwijzingsfunctie

2. Advies over communicatie, fondsenwerving 3.Werving van vrijwilligers, bereiken van deelnemers (dit voor de afdelingsactiviteiten a) Thuisadministratie, b) Steun bij verlies & rouw, c) Taalmaatje

Hulp bij administratie, invullen formulieren

Stichting IT4KIDS – Engelbert Pelster

Bedrijven die hun afgeschreven IT-hardware willen doneren (laptops, desktops, tablets, switches, telefoons). Wij halen alles op, zorgen voor gecertificeerde dataverwijdering, en zetten de restwaarde 100% om in sportkansen voor kwetsbare kinderen in Hilversum en Nederland. Waarom meedoen? Je helpt kinderen die nu niet kunnen sporten door armoede of een fysieke beperking. Minder e-waste, meer impact. Een snelle, veilige en maatschappelijk sterke manier om hardware af te schrijven. Onze vraag: Doneer je afgeschreven hardware — elke laptop telt. IT4Kids regelt alles. Samen creëren we sportkansen.Ik bied bedrijven een strategische verkenning van kansen binnen hun netwerk of organisatie rondom maatschappelijke impact, circulariteit of innovatie. Dat kan in de vorm van een kort adviesgesprek (45–60 min) waarin ik meedenk over partnerschappen, proposities, business development of hoe je als organisatie maatschappelijke waarde beter koppelt aan je bedrijfsstrategie. Kort, concreet, waardevol — en volledig passend bij jouw ervaring.

Jelsma-online – Carla Jelsma

Ik ben op zoek naar een leuke ruimte voor het organiseren van een netwerkmiddag of -ochtend. Als aankomend ambassadeur van een netwerkclub in de regio Noord-Holland is het de bedoeling om vier keer per jaar een event te organiseren. Hiervoor zoek ik een fijne, inspirerende locatie. Het idee is dat ikzelf – of een van de andere deelnemers – zorgt voor een gezonde lunch of hapjes. Daarom is het belangrijk dat we ons eigen eten mogen meenemen. Uiteraard laten we de ruimte na afloop netjes en schoon achter.Als webbouwer en online marketeer geef ik graag advies over online marketing vragen en of uitdagingen.

JK Werkt – Jolanda Karstens

reclame, netwerkuitbreiding, andere diensten bij mij reclame, netwerkuitbreiding, andere diensten bij mij afnemen zoals hosting of onderhoud.

Simpele toegankelijke website: (gratis, max. 4 pagina’s: home, diensten, over mij en contact). Extra pagina’s tegen een laag uurtarief van €35,-. Exclusief hosting en onderhoud. Quickscan website:  controle op digitale toegankelijkheid. Kort en duidelijk overzicht met verbeterpunten.

Adviesgesprek digitale toegankelijkheid: praktisch advies hoe jouw organisatie meer mensen bereikt en niemand buitensluit. Met een toegankelijke website bereik je meer bezoekers, sluit je niemand uit en word je beter gevonden op het web.

Bewonersinitiatief Kerkelanden Groent – Ilona Hartensveld

Aanpoters in de wijk Kerkelanden. Bedrijven en particulieren gezocht die (financieel) willen ondersteunen voor vergroenen richting een positieve en gezonde leefomgeving en kunst/streetart in het straatbeeld. Een uitnodigende wijk nodigt uit tot beweging. Dit hebben we hard nodig in onze wijk, waar weinig te beleven is.

Grootste wens: een biodiverse buurttuin bij onze basisscholen. Na goedkeuring van de gemeente; we hebben nodig, twee grondwaterpompen, opbergruimte, een laaghekwerk (schapenhek), vaste aanplant, div toebehoren, gereedschap, communicatie en mankracht voor de realisatie en onderhoud.

Portret- of- sfeerfotografie door IlonaHartensveldFotografie.nl

King Arthur Groep – Claudia Perin

1. Kook vrijwilligers Ontmoetings Centra (OC) of op de woonlocatie Ridderspoor Hilversum

2. Duofiets vrijwilligers voor OC Naarden en OC Loosdrecht

1. koekjes bakken of andere handgemaakte producten

2. Training Basiskennis Dementievriendelijke Begeleiding

3. Gebruik electrische bus max. 10 personen

Klimaatmanifest en Collectief Dudok2050 – Rob Roskes

Wie wil mijn inspirerende en slagvaardige maatje zijn vanuit het bedrijfsleven om in de aanloop van de komende gemeenteraadsverkiezingen ook vanuit de invalshoek van de ondernemers samen te werken aan de boodschap ‘duurzaam Hilversum’? Een boodschap die we straks willen terugzien in de verkiezingsprogramma’s van onze politieke partijen en vervolgens in het coalitieakkoord dat eind 2026 zal worden opgesteld.Als initiatiefnemer van Klimaatmanifest Hilversum en Dudok2050 heb ik een netwerk van professionals en bewoners (Hilversum100!) en bestuurlijke en ambtelijke contacten met de gemeente. Dit biedt vele openingen om te komen tot een ‘Pamflet Duurzaam Hilversum’, maar uitbreiding van dit netwerk is altijd welkom.

Koko’s cartoons & visuals – Nicole Smulders

Naambekendheid, expositieruimteCreatieve ondersteuning

Leading Lady, rouwmentor / EvE Foundation – Ingrid Geul

Voor de jongeren van de EvE Foundation, die ik begeleid, zoek ik een belevenis. Het gaat om maximaal 12 mensen.Een sessie rouwtherapie voor iemand met een verlieservaring van een dierbare, van werk, van gezondheid

Leger des Heils – Geloven in de Buurt Hilversum – Silvia van Boven, Helga Toes, Geer Bos

Wij zoeken

1. voorlichting/workshops voor vrijwilligers over voorzieningen/ organisaties e.d. die voor onze doelgroep van belang zijn.

2. ondersteuning/training t.a.v. PR, social media en/of fondsenwerving.

3. iemand die het leuk vindt om onze plantenbakken voor het gebouw te ‘adopteren’ qua onderhoud.

4. ’tassenvullers’. Ieder jaar regelen we voor ruim 400 huishoudens, die het niet breed hebben, een goedgevulde tas met boodschappen, lekkers en wat leuks. Wellicht wil jij, of jouw bedrijf/organisatie, één of meerdere tassen vullen.

5. klussers die af en toe wat onderhoud willen plegen in ons gebouw.

6. mensen die een keer een aantal maaltijden willen koken die we kunnen invriezen om later mee te geven aan mensen die dat nodig hebben.

Wij bieden

1. gebruik van een ruimte voor 50 mensen voor training, workshops, repetitie (muziek/zang) en vergaderingen. We beschikken over een geluidsinstallatie, TV-schermen waarop een laptop kan worden aangesloten, wifi, flipover.

2. een enthousiaste presentatie over het werk van het Leger des Heils in Nederland en wat wij in Hilversum doen. Dit kan bij jou op locatie of in ons gebouw.

3. een boekje met bijzondere verhalen over en vanuit onze buurthuiskamer, waardoor je een indruk krijgt van onze bijzondere werkzaamheden.

4. de mogelijkheid voor jou en/of jouw team om onze werkzaamheden en bezoekers zelf mee te maken door een paar uurtjes mee te helpen bijv. tijdens een maaltijd of inloop.

5. de mogelijkheid om als sponsor vermeld te worden in ons kwartaalblad en in ons gebouw.

LETS het Gooi – Erik de Lange + Jane Lubbers, Marijke Koert van der Linden, Liesbeth de Bree

1) We zoeken een bedrijf dat voor ons een kort wervingsfilmpje wil maken voor op de website en sociale media (Facebook, Youtube) waarin duidelijk wordt wat LETS het Gooi is en hoe het werkt.

2) We zoeken manieren om onze organisatie lokaal en regionaal te promoten. 3)We zoeken een bedrijf dat een documentaire wil maken in verband met ons 30-jarig bestaan in 2026 waarin een beeld wordt gegeven wat het doel van LETS is, hoe het werkt en wie er actief in zijn.

Wij kunnen op redelijk korte termijn (max. 2 weken) een groep van 5-10 vrijwilligers bij elkaar krijgen voor heel diverse werkzaamheden: het opknappen van een tuin; het schoonmaken van een zaal/ruimte (eventueel ook behangen/schilderen/sauzen); helpen met verhuizen; het uitvoeren van klein reparatiewerk aan een gebouw/tuin/spullen; het hosten van een evenement. Dit aanbod geldt niet voor individuele particulieren (die kunnen gewoon lid worden van LETS) maar wel voor non-profit-organisaties en bedrijven op het gebied van zorg, onderwijs of cultuur.

Linux Repaircafé Hilversum – Hiske Overweg

Een paar oude afgedankte laptops, zodat we wat demolaptops aan mensen kunnen uitlenenWij verlengen de levensduur van jouw laptops door Linux als besturingssysteem te installeren

Luisterlijn, locatie Hilversum – José Borkes

Tbv deskundigheidsbevordering van onze vrijwilligers zouden wij graag een bijdrage willen voor het uitnodigen van een spreker bij onze themabijeenkomsten. Ook zoeken wij een sponsor voor goede audio apparatuur voor onze trainingen; camera/microfoon voor onze online trainingen.Wij zouden de training kunnen geven ‘De Kunst van het Luisteren’.

Mantelzorg Gooi & Vecht – Sandra de Goeij

Kleine hebbedingen of kortingsbonnen voor in goodybags of om uit te delen na een activiteit/ cursus. Advies over lange termijn social media beleidKennis en kunde over mantelzorg (bijvoorbeeld ook als je als bedrijf aan de slag wilt met mantelzorgbeleid). Cursusaanbod voor mantelzorgers

Meester & Kuiper Accountants en Adviseurs – Peter den Uil

Graag laten wij ons verrassenAdvies op financieel-, fiscaal- en accountancy gebied voor uw organisatie

Meester Electronics BV – Frank Meester

Reclame, vrijdagmiddagborrel, lunchAdvies brandveilig gebruik pand, advies anti inbraak. Hulp bij aanleg geluid, AV, inbraak en brand detectie.

Mens-Events – Ronald van der Spek

Wij Organiseren de LocalFoodMarkt, voor deze markt zijn we elke keer weer op zoek naar andere lokale partijen. Ons doel is kleine lokale ondernemingen een podium bekent te maken onder een breed publiek en daar mee lokale productie van voedsel te stimuleren. Hiervoor zijn we ook op zoek naar sponsoren die dit initiatief willen ondersteunen.We bieden de mogelijkheid aan lokale producenten, boeren en telers hun producten in het centrum af te zetten. Dit is goed voor de lokale economie en beter voor het milieu.

Pippi’s Podium – Jeannette Berkhout

1) Ik zoek mogelijkheden om vooruitlopend op certificering als creatief kindercoach al ervaring op te doen.
2) Een fotoshoot voor 2 profiel foto’s voor mijn website (een zakelijke en een creatieve)
Een creatieve workshop voor kinderen in de leeftijd van 4 tot ongeveer 14 jaar.

Present Hilversum – Miranda Hoff en/of anderen

1. Ondernemer die iets komt vertellen over zijn/haar bedrijf aan jongeren die projecten doen bij Present en de mogelijkheid voor jongeren om een dag mee te lopen.

2. Enkele laptops (gebruikte of nieuwe) en een kleine all in one printer + cartridges

3. Vrijwilligers voor sociale/praktische projecten met een kop en een staart (dag/deel). Denk hierbij aan vervoer, ontmoeting, huis/tuinklussen

4. Ondersteuning voor het aanschaffen van diverse (Present) promotie materialen

1. Workshops:  Werken met kwetsbare groepen, Talk/workshop, interculturele communicatie, cultuur sensitief handelen.

2. Present organiseert voor een groep medewerkers een verrassend (ontmoetings)project

PubArt Kunstprojecten en Studio Elganan – Elganan Jelsma & Rob Schultheiss

1) PR, aandacht voor onze activiteiten, tentoonstellingen en producten.

2) expositieplek voor tijdelijke tentoonstellingen en/of de vrijheidsrokken.

1) kleine producten voor goodybags

2) we kunnen langskomen om met een groep te gaan borduren

3) wij staan voor verbinding tussen diverse partijen en mensen, dmv kunst en cultuur.volgt

Romée Royale – Rachel Romée van der Laan / Camille Sébastien Niessen

Ik ben op zoek naar een keuken die ik kan gebruiken voor mijn caterings bedrijf. Ook ben ik op zoek naar een partner om mijn bedrijf op te schalen en personeel dat mij kan helpen met ad hoc of vaste opdrachten. Naast dat zou advies over social media, een business plan en financiën helpen. Ook zou het super zijn om nieuwe klanten te werven.Ik kan catering aanbieden bij verschillende soorten evenementen, helpen bij het ontwikkelen van menu’s of kook workshops geven. Daarnaast ben ik web developer en kan ik daar ook mijn kennis over delen.

Samen schilderen – Monique van Wijk

Mijn aanbod is mijn vraag…
In het kader van het resultaat van “Samen Schilderen”  voor het 600-jarig jubileum van Hilversum (Panorama Hilversum), ben ik op zoek naar mensen met wie ik voor andere aanleidingen dergelijke projecten kan organiseren. Op kleinere schaal dan Panorama Hilversum, waarbij 600 mensen aan de slag gingen. Gedacht zou kunnen worden aan een mooi project voor een instelling of ‘samen sterker’ met Hilversum en Wijdemeren. Zodat we samen, met de kunst van het schilderen als uitgangspunt, door kunnen gaan mooie en blijvende creaties te maken. Voor…. Kom het me vertellen!
Mijn vraag is mijn aanbod…
In het kader van het resultaat van “Samen Schilderen”  voor het 600-jarig jubileum van Hilversum (Panorama Hilversum), ben ik op zoek naar mensen met wie ik voor andere aanleidingen dergelijke projecten kan organiseren. Op kleinere schaal dan Panorama Hilversum, waarbij 600 mensen aan de slag gingen. Gedacht zou kunnen worden aan een mooi project voor een instelling of ‘samen sterker’ met Hilversum en Wijdemeren. Zodat we samen, met de kunst van het schilderen als uitgangspunt, door kunnen gaan mooie en blijvende creaties te maken. Voor…. Kom het me vertellen!

SenVer (seniorenvereninging) Hilversum – Ineke van de Rotte

Bedrijven waar wij met een groep senioren een bezoek kunnen brengen.Bekendheid geven aan de activiteit, free publicity via persberichten, foto’s, social media.

Sesam Academie – Frank Thunnissen
De SESAM en ik (vrijwilliger SESAMadviseur) zoeken naar vragen om hulp en advies bij vraagstukken over: organisatie, communicatie, vrijwilligersbeleid, financiën/fondsenwerving, strategie en visieontwikkeling, oprichten van een stichting of vereniging.Ik biedt een ‘luisterend oor’, en help dan aanzetten te vinden naar oplossingen voor jouw vraag of in jouw kwestie. De missie van SESAM academie is het bevorderen van de kwaliteit en professionaliteit van vrijwilligersorganisaties. Dit betekent dat wij samen met u problemen oplossen. Resultaatgericht en gericht op de toekomst, zodat u daarna zelf verder kunt. [coaching advies strategie organisatie marketing communicatie financiën fondsenwerving vrijwilligersbeleid]
   

Social Force – Peter Wesdorp
Staat open voor elke passende tegenprestatieWij geven trainingen gespreksvaardigheden gericht op het motiveren van mensen waar het leven meer van vraagt dan ze op dat moment aankunnen. Dit betreffen bijvoorbeeld situaties van werkloosheid, schulden, opvoedproblemen, juridische problemen of gezondheidsvraagstukken. De training is een vertaling van wetenschappelijke inzichten uit de neurowetenschappen (impact van chronische stress), sociaal-psychologie en de gespreksleer naar concrete gesprekssituaties.

Sociale Coöperatie Bloei = Wolter Raes

Wij zijn nog op zoek naar verschillende vrijwilligers. Er zijn nog bestuursleden nodig, zoals secretaris en penningmeester, maar ook algemeen. Daarnaast zoeken we ook mensen die onze startende ondernemers kunnen helpen met opbouwen. Daarbij valt ook te denken aan mensen die handig zijn, om te helpen bij een verhuizing en vooral aankleding en inrichting van een nieuwe bedrijfslocatie, of mensen die al ervaring hebben op het vakgebied van 1 van de deelnemers. Er is een kandidaat met een origineel idee voor het maken van kleding, een grafisch kunstenaar en nog enkele anderen.

Speelotheek Hilversum – Herma Veurink, Joke van den Akker

1. Twee standaards voor beachflags / Folders en flyers

2. Horizontale banner voor het vragen van nieuwe vrijwilligers.

3. Een goedkope notaris voor de WBTR statuten.

4. Vrijwilligers voor de uitleenuren en voor woensdagmorgen om nieuw speelgoed uitleenklaar te maken.

5. Vrijwilliger voor PR en om de website up-to-date te houden.

1. Gebruik van ruimte

2. Gebruik van spelmateriaal voor een bedrijfsfeestje..

Speeltuinvereniging Het Erfgooierskwartier  – Wilma Fennema, Amber de Roo

Mozaieken van bank, betegelen van bakfietsparkeerplek, promofilm opnemen, schilderwerk.Jaarabonnement, hulp bij grafisch ontwerp, website bijwerken ( niet onderhouden), bedrukken/ bestickeren van materialen, middag schminken.

De Stamclub – Marieke Buijs, Otto Vrijhof

1) vrijwilligers die zich in willen zetten voor de ‘stam-oudsten’/ mensen met levenservaring

2) vervoer (thuis ophalen en naar de StamClub brengen)

3) muziek / cultuur aanbod

1) gratis thema bijeenkomsten over gezonde leefstijl

2) promoten van een product/ activiteit van een organisatie

Stichting Bewegen voor je Brein – Han BaetenPR-plan en PR-actiesKennis en kunde op het gebied van bewegen voor je brein en mentale gezondheid.

Stichting Fietsmaatjes Hilversum – Henk Streng, Harry Vogels

1) Gasten die niet meer zelfstandig kunnen fietsen, maar dat wel willen.

2) Maatjes, vrijwilligers die met gasten willen fietsen op een duofiets.

3) Stallingsruimte voor een duofiets.

4) IT-kennis en technische kennis voor het fietsonderhoud.

Fietsritt.en op een duofiets, samen met een maatje.

Stichting Maatjesproject Gooi en Vechtstreek

Voor het Maatjesproject zijn we altijd op zoek naar vrijwilligers die een maatje willen zijn voor een kwetsbaar persoon, of onze koffiemiddag op dinsdag in Hilversum willen begeleiden.

1. vergaderruimte met eigen parkeerplaats waar gebruik van gemaakt kan worden

2. samenwerkingspartners vermelden op onze website.

Stichting Meentwerf – Lot Vermeer

1. Wij willen graag onze website interactief maken, zodat mensen via de website de ruimte kunnen boeken. Dus: hulp bij uitbreiden website.

2. Verder zoeken we iemand voor de horeca.

Gebruik van onze mooie ruimte. Ideaal voor trainingen, workshops of iets anders leuks!

Stichting Sfera – Bekir, Fatih, Ugur, Cemal

Stichting Sfera is actief in Het Gooi op het gebied van interculturele dialoog, educatie. Ons doel is bruggen te bouwen tussen mensen en de sociale samenhang in Het Gooi te versterken. Wij zoeken samenwerking en ondersteuning bij onze projecten op de volgende gebieden:

1. Activiteiten die bijdragen aan het bestrijden van eenzaamheid en discriminatie, en het bevorderen van de kunst van samenleven.

2. Beschikbare ruimte voor bijeenkomsten of culturele evenementen.

3. Vrijwillige ondersteuning bij sociale en educatieve projecten.

4. Hulp bij communicatie, promotie en sociale media.

Stichting Sfera kan de volgende bijdragen leveren aan maatschappelijke partners in Het Gooi:

1. Het organiseren van ebru- en kalligrafieworkshops.

2. Het organiseren van culturele ontmoetingen en evenementen.

3. Het verzorgen van workshops over de heerlijke Turkse keuken.

4. Vrijwillige inzet en ondersteuning bij evenementen.

5. Tolk- en communicatiesteun (Nederlands–Turks) Promotie van gezamenlijke projecten via onze website en sociale media. Wij geloven dat samenleven een kunst is – en wij dragen daar graag op een culturele én smakelijke manier aan bij

Stichting Urgente Noden Hilversum – Lenka Nieuwenhuis, Marike Spanjaard, Harro Wichers

1. Advies en/of support bij fondsenwerving (meerjarenbeleid).

2. Gratis (of korting) op witgoed, fietsen, woninginrichting (vloer/verf/meubels) om te geven aan hulpvragers in financiële nood.

3. Advies bij het opstellen van een marketingplan gericht op donateurs.

4. Advies bij het opstellen van een communicatieplan.

Reclame voor je bedrijf op onze website (MVO) en op drukwerk.

Straatorkest Lopend Vuur – Ary Veldstra, Toon Oomen

We zoeken organisaties en bedrijven die de muzikale verbinding in de buurten en wijken van Hilversum en Wijde Meren mee mogelijk maken.Optreden Straatorkest Lopend Vuur in de wijken om daar de samenhang muzikaal te stimuleren. Denk aan Jubilea, Openingen, Buurt-, Straat- Jaarfeesten van Speeltuin- Buurt- Sportverenigingen, Cultuurevenementen en Bedrijfsfeesten. Voorbeelden: Lampionoptocht door Erfgooijerwijk ivm 80 jaar speeeltuinvereniging, Muzikale bijdrage aan de opening van Buurthuis Bloemrijk, Muziek bij Orange the World 30 nov 2025 Marktplein Hilversum, etc

Terre des Hommes Hilversum – Pamela Cloyd

Vrijwilligers om in onze winkel te werken, advies over sociale media en PR, handgemaakte ambachten en sieraden die in onze winkel verkocht kunnen worden.Tweedehandskleding en boeken die bruikbaar zijn, maar niet geschikt zijn voor verkoop in onze winkel.

Hilversumse Uitvaartstichting
Helpers bij bladslag actie op zaterdag 29/11Gebruik van de zaal

Unit 14 beveiliging / Peter Westerhof, Jelte Post, Jan Hagen

Hulp bij verkrijgen naamsbekendheid organisatie / netwerkHelpen met veiligheid rondom de organisatie + ondersteuning / meedenken

De Vioolkist – Anton van de koppel, Marloes van der Haagen, Inge van der Schoot, Wilmar Meijer, Chris Reichgelt, Dirk de Jong

We zijn op zoek naar een nieuwe Rolstoel ingang. De oude stamt uit de jaren 70 van de vorige eeuw en is zo slecht dat hij niet meer gebruikt mag worden. Omdat wij als openbaar gebouw graag toegang verlenen aan mensen met een beperking willen we hem vernieuwen. Gezien wij geen subsidie krijgen is dit ver boven onze begroting.We kunnen vergaderuimte bieden. Of een hoeveelheid vrijkaarten voor Jazzmatrazz.

Versa welzijn – Samen oplopen – Roxanne Callenbach

Mijn project koppelt gezinnen met een hulpvraag aan een vrijwilliger die wekelijks met ze mee draait. Ik zoek dus vrijwilligers.Wij kunnen gezinnen die hulp nodig hebben ondersteunen. Daarnaast is versa erg actief in Hilversum en zijn er leuke activiteiten voor iedereen op verschillende plekken.

Versa welzijn – Steunouder – Jet van der Wal

Steunouder Hilversum maakt matches tussen gezinnen die overbelast zijn en vrijwilligers die 1 dagdeel per week een kind opvangen.
Ik wil Steunouder Hilversum meer zichtbaar maken in Hilversum. Daarvoor zoek ik ondersteuning bij het bekendmaken van Steunouder in Hilversum, of hulp bij het opstellen van een PR-plan. Ook is het waardevol als mensen informatie over Steunouder Hilversum delen binnen hun eigen bedrijf/netwerk. Dus advies bij PR, reclame en promotie.

1) Gebruik van een ruimte in wijkcentrum St Joseph (vooral in de avonden).

2) Delen van informatie via sociale media, waarbij gebruik wordt gemaakt van het regionale bereik van Versa Welzijn.

Vluchtelingenwerk Hilversum – Sanne Van Viegen Looye, Yehya Abou Hamrah

1. Wij zoeken vrijwilligers die zowel juridisch als maatschappelijk onze cliënten willen begeleiden. De integratiecoach / maatschappelijk begeleider begeleidt vluchtelingen die recent gehuisvest zijn in de gemeente Hilversum of Wijdemeren en speelt een belangrijke rol bij de integratie.

2. Leerwerk/vrijwilligerswerk plek en samenwerken aan om de nieuwe inwoners(statushoiders) hun weg in Hilversum te vinden en bijdragen aan onze samenleving.

1. Wij bieden zinvol en boeiend vrijwilligerswerk, basisscholing en verdiepingsmogelijkheden; begeleiding door een beroepskracht; meedraaien in een enthousiast team van vrijwilligers (met reiskostenvergoeding en WA- en ongevallenverzekering).

2. Handen van Vrijwilligers, leergerig en cultuur toevoegers. Begeleiden en ondersreunen van relatie en meewerken aan integreren en thuis voelen in Hilversum.

Vrijwillige Thuishulp Hilversum & ANWB AutoMaatje – Charlotte Meynen

AutoMaatje is per 1 oktober gestart en wij zoeken manieren voor PR, zodat mensen in Hilversum weten dat wij bestaan en ritjes gaan aanvragen.

Circa 75 vrijwilligers zetten zich belangeloos is voor een ander. Dit doen ze bij mensen in en om het huis. Daarnaast ook vrijwillige Chauffeurs voor ANWB Automaatje. Ik ben op zoek naar manieren om de vrijwilligers te bedanken. Leuke cadeautjes/cadeaubonnen/activiteiten.

1) Onze vrijwilligers kunnen bij u een klusje doen of iemand naar een afspraak rijden.

2) PR via onze social media kanalen

3) een autoritje naar keuze uitgevoerd door een ANWB AutoMaatje chauffeur

Wijkcentrum Lopes Dias / Versa Welzijn – Damaris Lensink

Vrijwilligers, taalmaatjesGroot netwerk in het wijkcentrum en de wij

Zoete Communicatie – Hein Zoete
Gelegenheden (borrel, congres, feest, productpresentatie, concertpodium, etc.) waar onze muzikanten hun muzikale kunsten kunnen vertonen. En een oefenruimte voor 1 á 2 avonden in de weekSweet Music wil o.a. het spelen van live (jazz)muziek bevorderen. Daarom biedt zij live concerten en live ‘borrelmuziek’ aan van de Gooise jazzband The G-Age Jazzmen

Zoete Communicatie – Hein Zoete
Een geweldig idee voor een maatschappelijk relevante video waarbij verbinding tussen mensen centraal staatHet Foute Doel ondersteunt maatschappelijke organisaties bij hun communicatie, wij bieden de gratis productie aan van een compacte video (max. 5 minuten

Zonnebloem Hilversum – Ruud Bierhoff, Mirjan, Maike

Materiaal voor knutselmiddag. Vrijwilligers. Hulp bij fondsenwerving.Informatie / goodwill naar onze 150 deelnemers.

Inloggen